Uwaga!!

Zajęcia z p. Agnieszką Pamułą w najbliższy czwartek  18 września 2014 r.
są odwołane z powodu choroby.

Goście z Chorwacji

11 września (czwartek) od godz. 18:00 zajęcia dydaktyczne są zawieszone.
O godz. 18:00 wszystkich nauczycieli zapraszamy do stołówki szkolnej,
odbędzie się przywitanie gości z Chorwacji.

12 września (piątek) od godz.14:00 do 18:00 zajęcia są zawieszone.
W tym czasie nauczyciele i uczniowie wezmą udział we wspólnych zajęciach
z gośćmi z Chorwacji, w sali fortepianowej.

Plan warsztatów muzycznych w dniu 12 września (piątek) z gośćmi
ze szkoły muzycznej w Chorwacji:
godz. 14:00 – warsztaty muzyczne prowadzone przez pedagogów szkoły muzycznej – sala fortepianowa
godz. 15:15 – przerwa oraz poczęstunek
godz. 16:00 – KONCERT w wykonaniu uczniów i nauczycieli szkoły muzycznej                             oraz gości z Chorwacji

W sobotę 13 września o godz. 18:00 odbędzie się wspólne ognisko
uczniów szkoły muzycznej razem z gośćmi z Chorwacji.

Wszystkich uczniów chcących wziąć udział w ognisku prosimy o zapisy i wpłatę 5 zł
u nauczyciela przedmiotu głównego.

Próba chóru – obecność obowiązkowa!!

Spotkanie organizacyjne chóru prowadzonego przez p. Krzysztofa Klimkowskiego
dla klas IV/6, II/4,  III/4,  IV/4
odbędzie się w piątek 5 września 2014 r. o godz. 16.

Obecność obowiązkowa ze względu na zbliżające się uroczystości
nadania imienia Szkole Muzycznej 12 października 2014 r.

Przydział uczniów

KLASA FORTEPIANU
Pan  Wojciech Kogut

Instrument główny
1. Lalik Kinga
2. Matusik Martyna
3. Jarosz Filip
4. Majerczyk Oliwia
5. Gawrońska Klaudia

Instrument dodatkowy
1. Gałka Wiktoria
2. Kalisz Katarzyna
3. Bożek Urszula
4. Badzińska Patrycja
5. Burzyński Paweł
6. Tabor Amelia
7. Kochanik Klaudia
8. Szydłowska Patrycja
9. Bukowiec Przemysław

KLASA KLARNETU
Pan  Dariusz Rogowski

1. Kowalska Weronika
2. Porębska Klaudia
3. Badzińska Patrycja
4. Gawłowicz Weronika
5. Janusz Gabriela
6. Kapturkiewicz Dominika
7. Szczygieł Sebastian
8. Zelek Piotr

KLASA FLETU
Pani mgr Aleksandra Skoczek-Zapała  

1. Filipek Katarzyna
2. Cabak Gabriela
3. Siudak Wiktoria
4. Ciejka Kamila
5. Data Katarzyna
6. Mazurek Joanna
7. Przyborowska Weronika
8. Zając Karolina
9. Gomulec Natalia

Instrument dodatkowy
1. Boruta Wiktoria

KLASA  SAKSOFONU
Pan mgr Paweł Król 

1. Pająk Szczepan
2. Kozak Aleksandra
3. Skrzyńska Zuzanna
4. Burzyński Paweł
5. Bierowiec Magdalena
6. Klasiński Dominik
7. Machaj Bartłomiej
8. Skoczek Klaudia
9. Sieczka Aleksandra
10. Szydłowski Darian
11. Nowak Dawid

KLASA TRĄBKI
Pan Bogdan Tomala

1. Duda Maciej
2. Harzowski Karol
3. Tarlaga Wioletta  

 KLASA  SKRZYPIEC
Pani mgr Paulina Grzybek     

1. Filipek Emilia
2. Machaj Anna
3. Maziarka Maja
4. Pasiut Marlena
5. Waśniowska  Otylia
6. Siudak Natalia
7. Wielgus Sylwia
8. Bruzda Wiktoria
9. Sławęta Julia
10. Matusik Aleksandra
11. Siudak Nikola
12. Tomala Aleksandra
13. Dziedzic Dominika
14. Wielgus Kinga
15. Niedziela Klaudia

Pan mgr Marek Dumicz 

1. Tabor Amelia
2. Zacharska Emilia
3. Talaga Katarzyna
4. Kica Krystian
5. Węglarz Szymon
6. Machaj Paulina
7. Boruta Oliwia
8. Dudek Emilia
9. Gałka Joanna

KLASA WIOLONCZELI
Pani mgr Ewa Wojsław Bober   

1. Kozak Gabriela
2. Marczyk Alicja
3. Twardowska Amelia
4. Wymazała Mikołaj
5. Kochanik Klaudia
6. Szydłowska Patrycja
7. Bukowiec Przemysław
8. Molęda Patryk
9. Wielgus Małgorzata

KLASA  KONTRABASU
Pan mgr Mateusz Grzybek   

1. Mazurek Hubert
2. Ciuruś Kamil
3. Kubies Filip
4. Gawłowicz Kuba
5. Waśniowski Filip
6. Plebańczyk Dariusz
7. Smoleń Jakub

KLASA PERKUSJI
Pan mgr Jan Krawczyk 

1. Klimek Grzegorz
2. Kozak Bartłomiej
3. Baszczak Oskar
4. Dziadowiec Bartosz
5. Marczyk Przemysław
6. Lis Mikołaj
7. Kochanik Krystian
8. Wąsik Emanuel
9. Młynarczyk Kamil
10. Mikler Karolina

Przydział uczniów

KLASA  GITARY

Pan mgr Andrzej Świerkosz
1. Gierek Jakub
2. Skrzyńska Aleksandra
3. Marczyk Sara
4. Staśto Radosław
5. Filipek Krzysztof
6. Oleksy Maksymilian
7. Trzaska Katarzyna
8. Wilczek Mikołaj
9. Sułek Patrycja

Pan mgr Krzysztof Nieborak       

1. Bujak Rafał
2. Bilska Martyna
3. Grzybek Gabriela
4. Wójcik Paulina
5. Domagała Konrad
6. Gałka Wiktoria
7. Bożek Urszula
8. Kalisz Katarzyna
9. Banaś Weronika
10. Kubas Jan
11. Lidwin Piotr

Pan Grzegorz Mazanek 

1. Lech Nadia
2. Pająk Natalia
3. Sławęta Sebastian
4. Barbacki Gabriel
5. Morońska Amelia
6. Kmiecik Patrycja
7. Guban Jakub
8. Kaczmarczyk Kamil

 KLASA  FORTEPIANU

Pani mgr Kazuko Tsuji

Fortepian główny
1. Boruta Wiktoria
2. Pasiut Mateusz
3. Brydniak Maciej
4. Brydniak Marcel
5. Dziedzic Dagmara
6. Gawłowicz Paweł
7. Góral Kacper
8. Machaj Kacper
9. Oleksy Filip
10. Le Van Jakub

Pani mgr Anna Huszczo

Fortepian główny
1. Twardowska Marcelina
2. Skoczek Paweł
3. Maliszczak Karolina
4. Węglarz Mariola
5. Wojciechowski Piotr
6. Lis Grzegorz
7. Maliszczak Dominika
8. Borkowska Maria
9. Kurnik Batosz
10. Kalisz Martyna
11. Górecki Wiktor
12. Jaszczyński Michał

 Pan mgr Paweł Kuc 

1. Oleksy Alina
2. Kochanik Karolina
3. Machaj Oliwia
4. Dudek Martyna
5. Wymazała Kacper
6. Pająk Damian
7. Gąsiorek Zuzanna

Fortepian dodatkowy

1. Banaś Weronika
2. Kubas Jan
3. Lidwin Piotr
4. Szczygieł Sebastian
5. Zelek Piotr
6. Data Katarzyna
7. Gomulec Natalia
8. Mazurek Joanna
9. Zając Karolina
10.Kmiecik Patrycja
11.Niedziela Klaudia
12.Machaj Bartłomiej

Pan Dariusz Dobroszczyk

Fortepian dodatkowy

1. Bierowiec Magdalena
2. Klasiński Dominik
3. Mikler Karolina
4. Skoczek Klaudia
5. Sieczka Aleksandra
6. Szydłowski Darian
7. Nowak Dawid
8. Młynarczyk Kamil
9. Molęda Patryk
10.Oleksy Maksymilian
11.Trzaska Katarzyna
12.Wilczek Mikołaj
13.Janusz Gabriela
14. Kapturkiewicz Dominika
15.Gawłowicz Weronika
16. Kamila Ciejka
17. Smoleń Jakub
18. Boruta Oliwia

Terminy zebrań z nauczycielami

Wtorek 2.09.2014
Paweł Kuc godz.15:00 sala nr 1
Aleksandra Skoczek-Zapała godz. 17 sala nr 9
Paulina Grzybek godz.18:00 sala nr 10
Marek Dumicz godz.18:00 sala nr 10
Andrzej Świerkosz godz.16:30 sala nr 13
Ewa Wojsław-Bober godz.17:00 sala nr 12

Środa 3.09.2014
Paweł Król godz.16:00 sala nr 12
Grzegorz Mazanek godz.16:00 sala nr 13
Bogdan Tomala godz.18 sala nr 9

Czwartek 4.09.2014
Anna Huszczo czwartek godz.16:00 sala nr 2
Kazuko Tsuji godz.17 sala nr 1
Mateusz Grzybek godz.17 sala nr 11

Piątek 5.09.2014
Wojciech Kogut godz.19 sala nr 9 uwaga – zmiana!