Zapraszamy na Warsztaty Pianistyczne

Warsztaty Pianistyczne które prowadzi dr Iwona Popławska – Zimowska

Akademia Muzyczna w Krakowie

Szkoła Muzyczna I stopnia w Sobolowie

Warsztaty odbędą się dnia 17 stycznia 2018 roku

w Sali Fortepianowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Mikluszowicach o godz. 14.00

 

Serdecznie zapraszamy uczniów, nauczycieli oraz rodziców.

Przesłuchania śródroczne Mikluszowice po zmianie

PRZESŁUCHANIA ŚRÓDROCZNE MIKLUSZOWICE

Data

Instrument

Nazwisko i imię, klasa/cykl

29.01.2018 r.

Poniedziałek

15:30 – 16:30

saksofon

Komisja: M.Siudyszewska-Dumicz, P.Król, B.Tomala

Rataj Agata IV/4

Sala fortepianowa

trąbka

Duda Maciej IV/6

Węgrzynowski Krystian II/4

Matusik Bartłomiej II/4

Kica Krystian III/4

Harzowski Karol IV/4

30.01.2018r.
Wtorek 13:00

Klarnet
komisja:
M.Siudyszewska-Dumicz, J. Sztencel, B.Tomala

Rataj Ilona IV/4

godz. 14:30-15:15

wiolonczela

komisja:

M.Siudyszewska-Dumicz, E.Wojsław-Bober, M.Grzybek

Maćkowska Anastazja II/4Wymazała Mikołaj VI/6

Kozak Gabriela IV/4

godz. 15:30-16:30

flet

komisja: M.Siudyszewska-Dumicz, K, Orłowska, B.Tomala

Piwowarczyk Aleksandra II/6

Gawłowicz Marlena III/6

Filipek Katarzyna IV/6

Cabak Gabriela V/6

Piwowarczyk Anna II/4

31.01.2018 r.

środa godz. 16:00 – 16:30

perkusja

komisja: M.Siudyszewska-Dumicz, J.Krawczyk, M.Grzybek

Stencel Antoni II/6

Lis Mikołaj V/6

s. perk.


Godz. 16:30- 17:00

skrzypce

komisja:
M.Siudyszewska-Dumicz, B.Chmiel-Aaziza, A.Chajec

Świerblewska Inga II/6

Mizur Laura II/6

Krajewska Lena II/6

s.fort.

godz. 17:00 – 18:00

Talaga Aleksandra III/6

Gawłowicz Zuzanna III/6

Duda Zuzanna III/6

Rzucidło Milena III/6

Tobiasz Wiktoria III/6

godz. 18:00 – 18:40

Maziarka Maja IV/6

Pasiut Marlena IV/6

Filipek Emilia IV/6

Czyż Weronika II/4

godz. 18:40 – 19:45

Dudek Emilia VI/6

Gałka Joanna

Bruzda Wiktoria

Wielgus Kinga

Sławęta Julia

PRZESŁUCHANIA ŚRÓDROCZNE MIKLUSZOWICE

Data Instrument Nazwisko i imię, klasa/cykl sala
01.02.2018r.

czwartek

17:30-19:00

 

 

 

 

 

gitara

 

 

 

komisja:

M.Siudyszewska-Dumicz, K.Nieborak,E.Wojsław-Bober

Gabriela Rapacz II/4

Klaudia Buczak II/4

Krążała Bartłomiej II/6

Kordeusz Natalia III/6

Girek Jakub V/6

Domagała Konrad VI/6

Staśto Radosław VI/6

s.2
02.02.2018r.

 

14:00-15:00

fortepian główny

 

komisja:

M.Siudyszewska, K.Tsuji, R.Zimowski, W.Kogut, P. Kuc

Lemiowska Gabriela II/6

Kubies Elena III/6

Ignacok Mikołaj III/6

Zabłocka Emilia III/6

Machaj Krzysztof II/4

s. fortep.
15:00-16:00   Jarosz Filip IV/6

Majerczyk Oliwia IV/6

Machaj Oliwia V/6

Oleksy Alina V/6

Wymazała Kacper V/6

 
16:00-17:00   Skoczek Paweł VI/6

Boruta Wiktoria

Pasiut Mateusz

Maliszczak Karolina

 

 

 

Przesłuchania śródroczne Nowe Brzesko po zmianie

PRZESŁUCHANIA ŚRÓDROCZNE -NOWE BRZESKO

 

Data instrument Nazwisko i imię, klasa/cykl sala
24.01.2018r.Środa 

15:00-17:30

 

 

 

komisja: S.Warchocka,B.Tomala, P.Król, Sara Haber, M.Siudyszewska-Dumicz

flet, trąbka, klarnet, saksofon

1. Poszwa Wiktoria II/4

2. Fularska Wiktoria II/6

3. Grabska Gabriela III/6
4. Płatek Julia III/6
5. Wilkosz Julia III/6
6. Lewińska Małgorzata III/4

7. Malczyk Aleksandra III/4

8. Suchenko Wiktoria II/6
9. Caba Wiktoria III/6

10. Kaczmarczyk Maja II/6

11. Rachtan Karolina III/4

12. Jędracha Zofia III/6

13. Jędracha Julia II/4

14. Synowska Domi II/4

15. Pietras Martyna III/6

21
17:30:00-19:00 

 

komisja: K.Streszewska, M.Siudyszewska-Dumicz

skrzypce

1. Stach Wiktoria II/6
2. Kwiecień Karolina II/4

3. Krzyk Julia II/6

4. Nowak Maja III/6

5. Miska Antonina III/6

6. Płatek Wiktoria III/6

7. Nowak Magdalena III/6

8. Jezierska Wiktoria III/6

21
25.01.2018r.czwartek 

14:00-15:30 gitara

15:30-16:00 fortepian

 

komisja: W.Kogut, G.Mazanek, M.Siudyszewska-Dumicz

 

 

 

gitara, fortepian

1. Adamczyk Adam II/6

2. Dudzik Natasza II/6

3. Wilkosz Olaf II/4

4. Zarzycki Jakub II/4

5. Kwiatek Magdalena III/6

6. Zapart Katarzyna III/4

7. Oraczewska Martyna III/4
8. Jakubowska Julia III/4
9. Armatys Aleksandra III/4
10. Łuczywo Wiktoria III/6 

11. Fularska Weronika III/6

12. Wcisło Michał III/6

13. Caba Julia III/6

21

 

 

 

Przesłuchania śródroczne Grodkowice po zmianach

PRZESŁUCHANIA ŚRÓDROCZNE- GRODKOWICE

W miarę możliwości z wyprzedzeniem podam nr sali w której będą odbywać się przesłuchania.

 

Data Instrument Nazwisko i imię, klasa/cykl Sala
19.01.2018piątek 

17:00-19:00

 

komisja:A.Świerkosz, M.Siudyszewska-Dumicz, M.Arkusz

fortepian 1. Gaj Julia II/6
2. F
urmańska Maria II/6
3.
Kuchnik Przemysław II/6

4. Kwinta Gabriela II/6

5. Chmielek Kamelia II/6
6. Guzik Anna II/4

7. Płaneta Kacper III/6
8.
Niedźwiedź Zuzanna III/4
9.
Maćkowska Karolina III/4

19:00-19:40 

 

gitara 1. Julia Połtarecka II/ 4

2. Chwastek Paweł III/4

3. Chudecka Julia III/4
4. Świątek Dagmara III/4

23.01.2018 wtorek 

16:30-18:00

 

 

komisja: A.Chajec, M. Arkusz, M.Siudyszewska-Dumicz,

 

skrzypce 1. Ślęczek Julia II/6

2. Kołtun Emilia II/6

3. Tomasik Emilia II/6

4. Majewska Antonina II/6

5. Skiba Aneta III/6

6. Martyna Kutek III/6

7. Wandas Anna III/6

8. Wenklar Zofia III/6

9. Barbaj Emilia III/6

10.Bamaś Alicja III/6

 

18:00:00 

 

 

 

 

komisja: S.Warchocka, B.Tomala, W.Zwierniak, Sara Haber, M.Siudyszewska-Dumicz

trąbka,flet saksofon,klarnet 1. Sowiński Mariusz II/4
2. Wajda Natalia II/4

3. Rojek Karolina II/6

4. Dziża Paulina III/6
5. Gruszecka Anna III/4 6. Chudzicka Anna III/4

7. Hytroś Hubert II/ 4

8. Balwierz Tomasz II/4

9. Wojciechowska Aleksandra II/4

10. Frączek Michał II/6

11. Hytroś Martyna II/4

12. Jankowicz Kacper II/6

13. Skiba Emilia III/4